Wypożyczalnia sprzętu

 FOTELIK ROWEROWY – 10zł dzień 

    (gratis do wypożyczonego roweru)

 

 

SAKWA ROWEROWA – 5 zł dzień

(gratis do wypożyczanego roweru)

 

 

 

 

Wygodna i komfortowa przyczepka dla jednego lub dwójki dzieci Qeridoo Sportrex 2 w nowej odsłonie. Kilka dodatkowych ulepszeń, gwarantuje jeszcze wygodniejsze użytkowanie modelu na co dzień. Qeridoo Sportrex 2 to przyczepka, którą można wykorzystać dla dwójki lub jednego dziecka. Sadzając dziecko pośrodku przyczepki zyskujemy dodatkowe miejsce na bagaże.Qeridoo Sportrex 2 to sprzęt wielofunkcyjny. Służy jako przyczepka do roweru, ale także jako wózek tradycyjny czy też sportowy – do biegania. Konstrukcja przyczepki została tak przemyślana, by przekształcenie jej w wózek (lub na odwrót) nie zajmowało dużo czasu.

Cena wypożyczenia – 40 zł za dzień 

 

 

 Przyczepka Qeridoo Speedkid 2 umożliwia całej rodzinie spędzenie wolnego czasu w ruchu. Przyczepkę wyposażono w siedzisko z zintegrowaną płytą stabilizacyjną i otworem wentylacyjnym, amortyzację, 5-punktowe łatwe w obsłudze pasy bezpieczeństwa, odblaskiprzyciemniany dach panoramiczny, praktyczne schowki, sporych rozmiarów bagażnik oraz regulowane zawieszenie i hamulec postojowy. Ta przyczepka to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców. Dzięki możliwości korzystania z przyczepki jak z wózka do biegania oraz dzięki zastosowaniu kółka „Buggy” z dodatkową funkcją „jogging” można realizować biegową pasję wraz z dzieckiem. Szeroki rozstaw kół sprawia, że bieganie lub jazda rowerem są bezpieczne, a przyczepka stabilna.

Cena wypożyczenia – 40 zł za dzień

 

 

 

Wysokiej jakości przyczepka dla psa, wykonana przez renomowaną, niemiecką firmę Trixie, która do produkcji wykorzystała najlepszej jakości materiały. Wózek do roweru jest wykonany z wytrzymałego poliestru, posiada wyjątkowo trwałą, metalową konstrukcję oraz koła z systemem szybkiego montowania. Spore wnętrze oraz niezawodna konstrukcja zapewnia naszemu czworonożnemu przyjacielowi wygodę oraz bezpieczeństwo w podróży.

Przyczepka szczególnie polecana jest jako transporter dla psów, które mają problemy z poruszaniem się, kontuzje, dla psów o słabej kondycji oraz starszych oraz dla szczeniaków i psów młodych, dla których dłuższy bieg byłby zbyt forsowny.

Cena wypożyczenia – 40 zł za dzień

 

 

 

              

 

    LAWETA DO PRZEWOZU ROWERÓW – max 18 szt. ROWERÓW

    BUS DO PRZEWOZU ROWERÓW – max 17szt. ROWERÓW

      Cena transportu i wypożyczenia ustalana indywidualnie

                   (zadzwoń po szczegóły) – 508425365